חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש

מעבדה לתיקון הגברה תאורה ודיגיי

מעבדה לתיקון הגברה תאורה וציוד דיג'יי

ציוד הגברה ותאורה הוא ציוד יקר, שנמצא אצלכם בדרך כלל לצורך שימוש קבוע. במקרים רבים הציוד סובל מתקלות שונות ולא פעם זמני התיקון הארוכים גורמים לכם להפסיד הרבה מאוד כסף. אנחנו בלאודר כאן כדי לספר לכם על פתרון נהדר.

תיקון תאורה/תיקון הגברה

לאודר - הגברה ותאורה

אנחנו בלאודר מציעים עבור אנשי תאורה והגברה לקבל שירותי מעבדה עבור תיקון ציוד דיגיי, ציוד הגברה וכל דבר שקשור לעולמות הללו. השירות שלנו מהיר, יעיל, ויבדוק את כל סוגי הרמקולים, המיקסרים ואמצעי התאורה והפירוטכניקה שאיתם אתם עובדים. כל מה שאתם צריכים זה רק להגיע אלינו בלאודר, אנחנו כבר נדאג לכל השאר.

בתור חברה שעוסקת בתחום הזה אנחנו מבינים את החשיבות של תיקון מהיר
כמה שיותר, ומתחייבים לעשות הכל כדי שתקבלו את הציוד.

לאודר הגברה ותאורה מאפשרת לכם להנות מהניסיון הרב שיש לנו בציוד תאורה והגברה, ומאפשרת לכם לקבל שירותי מעבדה על ציוד תאורה והגברה. לא משנה מה התקלה שיש לכם, אנחנו בלאודר מבטיחים לכם שנעשה הכל כדי שהציוד שלכם יחזור לעבוד כמו שצריך.
צוות הטכנאים שלנו מתמכים בתיקון כל סוגי הקונטרולרים לדיגיי לדוגמה : 
,cdj 2000,  cdj 3000,ddj 400 ddj 800 ddj 1000 ddj 1000srt, xdj xz ועוד 

האם שווה לתקן ?

קודם כל, תמיד ניתן ליצור איתנו קשר על מנת להבין יותר האם שווה לתקן את המכשיר שלכם, אנחנו בלאודר בניגוד לשאר המעבדות, לוקחים רק 100 ש"ח לבדיקת הציוד, ובמידה והחלטתם שכן לתקן – הבדיקה מתקזזת ממחיר התיקון .
* הבדיקה לא מתבצעת באותו הרגע אבל עד 48 שעות !

לסיכום

לא משנה איזה ציוד הגברה ותאורה אתם מחזיקים, אנחנו מניחים שהציוד הזה יקר לכם, וכמובן חשוב לצורך העבודה היומיומית שלכם. בדיוק בשביל זה אנחנו בלאודר מאפשרים לקבל שירות תיקונים ברמה הגבוהה ביותר, והכל כדי לעזור לכם לקבל את הציוד שלכם תקין כמה שיותר מהר.

לא יודעים במה לבחור ?

שלחו הודעת וואטסאפ לייעוץ חינם!

דילוג לתוכן